В Інституті економіки і менеджменту відбулося перше засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club»

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club»

На кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» 27 лютого 2020 року відбулося перше засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club» у межах ґрантового проєкту Еразмус+ (модуля Ж. Моне) «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Студенти, аспіранти, викладачі Політехніки дискутували щодо європейських питань, принципів та цінностей, актуальних проблем євроінтеграції України англійською мовою, що є доброю нагодою розвивати комунікативні навички з участю носія мови (модератором був волонтер Корпусу Миру США Ґленн Андерсон).

Присутні обговорили основні принципи функціонування Європейського Союзу, стереотипи щодо різних країн ЄС. Порівняли європейські та українські цінності, оцінили нашу готовність, перспективи та навіть небезпеки євроінтеграції.

Усі учасники Euro SPEAKing club поділились найкращим досвідом відвідин країн ЄС, висловили свої думки щодо можливостей поширення в Україні екоініціатив. Зокрема розгорілась дискусія на тему перспектив активізації дій громади щодо сортування і перероблення сміття.

засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club» засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club» засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club» засідання англомовного клубу «Euro SPEAKing Club»