В ІКНІ розпочався навчальний курс «Основи Web-технологій», розроблений фахівцями GlobalLogic

За матеріалами сайту GlobalLogic Ukraine
на лекції

ІТ-компанія GlobalLogic Ukraine охоче долучається до освітніх проєктів у вишах, адже це дає змогу виховати кваліфікованих майбутніх фахівців.

З другого семестру у Львівській політехніці розпочався навчальний курс «Основи Web-технологій», розроблений фахівцями GlobalLogic спеціально для програми «Штучний інтелект» в Університеті. Він максимально наближений до реалій індустрії та містить багато практичних кейсів.

Після завершення курсу студенти зможуть застосовувати здобуті знання на практиці й бути на крок ближче до своєї омріяної кар’єри.

курс «Основи Web-технологій»  курс «Основи Web-технологій»  курс «Основи Web-технологій»  курс «Основи Web-технологій»