В ІХХТ завершився І етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

Кафедра ТБСФБ Львівської політехніки
в лабораторії

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10.2019 р. Національний університет «Львівська політехніка» призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у 2019/2020 н.р.

З 15 лютого по 11 березня в Навчально-науковому інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки тривав перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».

Від 23 навчальних закладів України отримано 48 наукових робіт від 62 студентів з актуальних проблем у галузі біотехнології та біоінженерії за такими чотирма секціями:

1. «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології»
  2. «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія»
  3. «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика»
  4. «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»

Результати рецензування – на сторінці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».