ТБСФБ / Конкурс з «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

Відповідно до Положення переможців конкурсу мали визначати за підсумками ІІ туру на підсумковій науково-практичній конференції.

Однак, згідно з Постановою № 211 Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню COVID-19», призупинено проведення заходів наукового та освітнього характеру, зокрема конкурсів. Відповідно до рекомендацій ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України (лист від 12.03.2020 № 221/19-713) Оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у 2019/2020 рр. за результатами першого етапу ІІ туру.

Результати Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у 2019/2020 рр. по секціях та список переможців – у доданих файлах.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10.2019 р. Національний університет «Львівська політехніка» призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнологія та біоінженерії» у 2019/2020 н.р.

Наказом Національного університету «Львівська політехніка» № 691-1-10 від 28.11.2019 р. затверджено склади Галузевої конкурсної та Апеляційної комісій із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнологія та біоінженерії» у 2019/2020 н.р.

Від 23 навчальних закладів України отримано 48 наукових робіт від 62 студентів з актуальних проблем у галузі біотехнології та біоінженерії за такими чотирма секціями:

1. «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології»
  2. «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія»
  3. «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика»
  4. «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»

З 15 лютого по 11 березня в Навчально-науковому інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» тривав перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнологія та біоінженерії».