В ІХХТ вручили традиційну премію професора Зелінського найкращому студенту-випускнику

Інститут хімії та хімічних технологій
Фото із вручення премії

4 червня 2024 року на засіданні Вченої ради Інституту хімії та хімічних технологій відбулося вручення традиційної премії професора Войцєха Зелінського для найкращого студента-випускника року ІХХТ. Цьогоріч найкращою випускницею стала студентка кафедри хімічної інженерії Софія Кіяєва.

Студенти кафедри ХІ уже втретє здобувають цю престижну нагороду – премію ректора Сілезьської політехніки, doctor honoris causa Львівської політехніки, професора Войцєха Зелінського – для найкращого студента-випускника року напряму «Хімічні технології та інженерія».

Відзнаку від професора Зелінського вручили директор Інституту хімії та хімічних технологій Володимир Скорохода і завідувач кафедри систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Михайло Лобур.

Вітаємо Софію Кіяєву і бажаємо подальших наукових здобутків!