В ІХХТ вручили традиційну премію професора Зелінського найкращому студенту-випускнику

Кафедра хімічної інженерії Львівської політехніки
Фото із вручення премії

15 червня 2022 року на засіданні Вченої ради Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відбулося вручення традиційної премії професора Войцєха Зелінського для найкращого студента-випускника року в ІХХТ.

Премію ректора Сілезької політехніки, doctor honoris causa Львівської політехніки професора Войцєха Зелінського для найкращого студента-випускника року Інституту отримав студент кафедри хімічної інженерії Роман Чижович. Студенти кафедри ХІ вже другий рік поспіль здобувають цю престижну нагороду.

Відзнаку від професора Зелінського вручили директор Інституту хімії та хімічних технологій Володимир Скорохода та завідувач кафедри систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Михайло Лобур.

Вітаємо Романа Чижовича й бажаємо подальших наукових здобутків!