Голодомор – геноцид української нації: в ІГСН засіданням круглого столу вшанували пам’ять жертв Голодомору

Оксана Ратушна, кафедра ІМКС Львівської політехніки
вшанування пам’яті жертв Голодомору

Нещодавно на кафедрі історії, музеєзнавства і культурної спадщини ІГСН відбувся круглий стіл пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 рр. в Україні на тему «Голодомор – геноцид української нації».

Напередодні студентам запропонували переглянути канадський кінофільм «Гіркі жнива» режисера Джорджа Менделюка. Явища, закцентовані у кінострічці – навмисне нищення українців упродовж віків, зокрема голодом 1932–33 років, і водночас лірична тема, що стала символом нескореності молодих людей – зацікавили присутніх.

У роботі круглого столу взяли участь студенти ІГДГ та ІКТА, які підготували цікаву документальну інформацію, свідчення очевидців, архівні матеріали, відеоповідомлення. Студентство із розумінням та усвідомленням ставиться до трагічних фактів нашої історії.