19 лютого 2020 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» відбулась лекція на тему «Використання ГІС-технологій в сільському господарстві, приклади з Канади», яку виголосив Дональд Скопик, дослідник з університету Саскатуна.
Доповідач охарактеризував використання новітніх технологій в провінції Саскачеван, Канада в сільському господарстві. Він представив різні підходи та методи ГІС, охарактеризував їхні переваги та недоліки.
В обговоренні лекції взяли участь студенти і викладачі Інституту геодезії. Професор А.Л. Церклевич з кафедри інженерної геодезії описав використання ГІС-технологій в Україні й зокрема в сільському господарстві, наголосив на їхній важливості в навчальному процесі.
![Дональд Скопик читає лекцію](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/1_0.jpg?itok=ukkIDXaX)
![Дональд Скопик читає лекцію](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/2_0.jpg?itok=v0ZqHbEt)
![Дональд Скопик читає лекцію](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/3_0.jpg?itok=nk9qPGYP)
![Дональд Скопик читає лекцію](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/4_0.jpg?itok=dACeMUKh)