В Інституті гуманітарних та соціальних наук провели круглий стіл «Організація соціологічних досліджень»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

4 березня 2021 року з ініціативи кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» було проведено круглий стіл «Організація соціологічних досліджень».

У заході взяли участь представники кафедри соціології та соціальної роботи, кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини, кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедри філософії, кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, кафедри української мови, керівництво Інституту гуманітарних та соціальних наук, керівництво університету.

В межах круглого столу з презентацією виступили викладачі кафедри СР – к.соц.н. Ольга Герус та к.соц.н. Роксолана Папіж.

У ході заходу учасники обговорили актуальні питання, пов’язані з особливостями організації, проведення соціологічних досліджень та інтерпретації отриманих даних.

Усі запрошені взяли участь у дискусії стосовно проведення загальноуніверситетських досліджень та поділились практичним досвідом у цій сфері діяльності.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу