Урочистий захід з нагоди Дня матері відбувся в Інституті будівництва та інженерії довкілля Львівської політехніки 15 травня 2019 року. Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.
Привітав усе жіноцтво із почесною місією – бути матерями – директор ІБІД професор Зеновій Бліхарський. Святковий настрій присутнім створив виступ художньої самодіяльності студентів ІІІ курсу Інституту. Професор Христина Соболь подякувала всім студентам за чудове свято, а також заступнику директора ІБІД Юрію Новицькому та голові інститутського осередку Товариства «Просвіта» Богдану Білінському, які долучилися до його організації.
![урочистий захід з нагоди Дня матері](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/denmateri150520191.jpg?itok=lpdNqsng)