В Інституті будівництва та інженерії довкілля відбувся урочистий захід з нагоди Дня матері

ІБІД Львівської політехніки
урочистий захід з нагоди Дня матері

Урочистий захід з нагоди Дня матері відбувся в Інституті будівництва та інженерії довкілля Львівської політехніки 15 травня 2019 року. Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

Привітав усе жіноцтво із почесною місією – бути матерями – директор ІБІД професор Зеновій Бліхарський. Святковий настрій присутнім створив виступ художньої самодіяльності студентів ІІІ курсу Інституту. Професор Христина Соболь подякувала всім студентам за чудове свято, а також заступнику директора ІБІД Юрію Новицькому та голові інститутського осередку Товариства «Просвіта» Богдану Білінському, які долучилися до його організації.

урочистий захід з нагоди Дня матері