«Лабіринти дизайну» для фахівців і не лише: в Інституті архітектури Львівської політехніки презентували альманах

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
презентація альманаху Станіслава Мигаля

В Інституті архітектури, на кафедрі дизайну та основ архітектури, презентували альманах.

Це третє видання дизайнерського альманаху (перший «Дизайн: львівська школа» побачив світ 2005 року, другий – «Дизайн в іменах», 2011 рік). Воно стосується дослідження українського дизайну в контексті формування збалансованого середовища життєдіяльності. Статті, проілюстровані великим добором тематичних світлин, присвячені дизайну середовища, костюма, графічних об’єктів, предметному дизайну.

Видання охоплює початок 21 століття – розкриває процеси становлення, професійної діяльності, проблеми й перспективи формування Львівської дизайнерської школи. Тут представлено всіх провідних дизайнерів Західного регіону.

Укладав альманах заступник голови Спілки дизайнерів України, голова Львівського регіонального відділу Спілки дизайнерів, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Станіслав Мигаль.