Актуальні питання керування та адміністрування: в ІАПО Львівської політехніки організували круглий стіл

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
круглий стіл з питань керування

Студенти, викладачі, молоді науковці, експерти, представники державних інституцій зібралися у Львівській політехніці, щоб обговорити питання інституційного розвитку системи публічного керування та адміністрування.

Організувала круглий стіл кафедра адміністративного та фінансового менеджменту ІАПО. Серед питань, які обговорювали, – електронне врядування як механізм підвищення ефективності інституцій публічного керування та адміністрування; механізми підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування; організаційні та культурні інституції у галузі протидії та боротьби з корупцією; створення програм підготовки та перепідготовки публічних керівників та адміністраторів.

круглий стіл з питань керування круглий стіл з питань керування круглий стіл з питань керування круглий стіл з питань керування