В Автомобільно-дорожньому коледжі Львівської політехніки відбулася зустріч із захисниками України

Автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

17 лютого 2022 року в Автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» було проведено онлайн-зустріч із підполковником, заступником командира батальйону 24-ї галицької бригади Віктором Кудряшовим та волонтером Збройних сил України Ярославом Солодухом, які з 2014 року є активними учасниками бойових дій на Сході України.

Мета заходу – виховання національно свідомих студентів, які повинні знати минуле, цінувати сучасне й прагнути будувати мирне майбутнє своєї держави, а також популяризація волонтерства серед вихованців коледжу, адже в такий спосіб можна створити надійний тил для розвитку могутньої армії.

До зустрічі на платформі Skype долучилося більш ніж 100 учасників, серед яких були студенти з різних курсів, куратори навчальних груп і викладачі.