В Автомобільно-дорожньому коледжі Львівської політехніки відбулася міжнародна онлайн-конференція

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
на онлайн-конференції

17 травня 2018 року у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Підготовка майбутніх фахівців автомобільного транспорту».

Відкрив конференцію вітальним словом директор Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка», кандидат філософських наук, Заслужений вчитель України Михайло Брегін.

У конференції взяли участь представники навчальних закладів з України та світу, зокрема:

• Вірго Тіітсу (Virgo Tiitsu), керівник компанії HMV-Systems Baltic OÜ, Prodiags Baltic OÜ, Естонія;
  • Пол Зогг (Paul Zogg), технічний вчитель автомобільного коледжу в Каяані, Швейцарія;
  • Ярмо Коркіямякі (Jarmo Korkiamäki), менеджер з обслуговування автомобільного транспорту, Фінляндія;
  • Пйотр Зайонц (Piotr Zając), директор автомобільної школи № 2, Польща.

На конференції розглянули такі питання:

• вимоги ринку праці;
  • практична підготовка в умовах навчальних закладів;
  • інноваційні підходи;
  • проблеми та методи їхнього розв’язання.

Після конференції було проведено круглий стіл з роботодавцями.

У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опубліковано Збірник матеріалів тез та доповідей учасників конференції та методичні рекомендації щодо підготовки фахівців автомобільного транспорту за підсумками дискусій круглого столу.