В астрономічній обсерваторії при кафедрі ВГА створено музейну експозицію старовинних геодезичних приладів

Інститут геодезії Львівської політехніки
Експозиція старовинних геодезичних приладів

В астрономічній обсерваторії при кафедрі вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії створено музейну експозицію старовинних геодезичних приладів. Основною метою її створення є збереження, вивчення і примноження наукової та історико-культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка».

Першими офіційними відвідувачами експозиції стали студенти І курсу (групи НЗ-11, ГД-11, ГД-12, ГД-13) Інституту геодезії, які із захопленням оглядали історичні експонати, уважно слухали історію астрономічної обсерваторії, а також милувалися чудовою панорамою Львова.

Експозиція старовинних геодезичних приладів Експозиція старовинних геодезичних приладів Експозиція старовинних геодезичних приладів