Усе починається з лінії: книжкова новинка ІАРД і кафедри дизайну та основ архітектури

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Розглянуто основи креслення, рисунка. Для полегшення розуміння викладеного матеріалу та можливості його самостійного вивчення всі теоретичні положення і завдання проілюстровано кресленнями й рисунками, доповнено зразками виконаних робіт. Видання розраховано на абітурієнтів та слухачів підготовчих курсів архітектурних спеціальностей базового напряму 191 «Архітектура та містобудування», а також буде корисним для тих, хто збирається вступати за напрямом 6.020207 «Дизайн», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Автор навчального посібника Т. М. Клименюк – кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки