Університет організовує предметні олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» для учнів 10–11 класів

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Лого олімпіади

Національний університет «Львівська політехніка» організовує предметні олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» для учнів 10–11 класів.

Участь у предметній олімпіаді дає змогу перевірити рівень своїх знань та вміння застосувати їх для розв’язування різноманітних нестандартних задач, більше довідатися про Університет і спеціальності, які можна здобути у стінах вишу. Участь в олімпіаді сприятиме об’єктивній аргументації в мотиваційному листі вступника, де потрібно відобразити зацікавленість навчатися саме у Львівській політехніці, а також досягнення у навчанні та інших видах діяльності.

Олімпіади відбуватимуться у два тури:

• І тур (заочний) – січень – лютий 2023 року;
  • ІІ тур (очний) – березень 2023 року.

Pозклад І туру олімпіад

Дата проведення Час проведення Предмет
21 січня 2023 року 10:00 Українська мова
12:00 Англійська мова
28 січня 2023 року 10:00 Математика
12:00 Фізика
4 лютого 2023 року 10:00 Хімія
12:00 Історія України
11 лютого 2023 року 10:00 Інформатика
12:00 Економіка та державне управління

Тестові завдання олімпіад розробили викладачі Львівської політехніки на основі шкільної програми закладів повної загальної середньої освіти.

Для участі потрібно зареєструватися на сайті олімпіади.

Докладніше – у доданих файлах.