Університет братиме участь у двох проектах – переможцях конкурсу Еразмус+ «Розвиток потенціалу вищої освіти»

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Erasmus+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури оголосило результати конкурсу 2017 року за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» Програми Європейського Союзу Еразмус+ задля підтримки реформ у сфері вищої освіти.

Загалом було відібрано та рекомендовано до фінансування 149 проектів, зокрема 8 проектів за участю України, загальна вартість яких становить близько 7,5 млн. євро. Ці проекти реалізовуватимуть 30 українських вищих навчальних закладів, які отримають фінансування від Європейського Союзу.

Проекти зосереджені на модернізації освітніх програм у сфері агропромисловості, логістики, екології, менеджменту та технологій, біоінженерії, а також на забезпеченні якості вищої освіти, запровадженні сучасних методів навчання і викладання, розвитку співпраці університетів з бізнесом та державою, створення інноваційних центрів тощо на основі обміну досвідом з країнами – членами і партнерами програми Еразмус+.

Національний університет «Львівська політехніка» братиме участь у реалізації двох таких проектів:

• Master in Smart Transport and Logistics for Cities (585832-EPP-1-2017-1-IT-EPPKA2-CBHE-JP) with the Institute of Market Problems and Economical and Ecological Researches of National Academy of Science of Ukraine, Lviv Polytechnic National University, National Transport University, O.M. Beketov National University of Urban Economy In Kharkiv, Zhytomyr State Technological University;
  • Implementation of Education Quality Assurance system via cooperation of University-Business-Government in HEIs (586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP) with Donetsk State University of Management, Institute of Higher Education of The National Academy of Educational Sciences of Ukraine, Lviv Polytechnic National University, National Metallurgical Academy of Ukraine, Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics, Ministry of Education and Science of Ukraine, National Agency for Higher Education Quality Assurance.