University Startup World Cup 2024: відкрито прийом заявок для українських студентів-інноваторів

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Український фонд стартапів за підтримки Міністерства освіти і науки України та партнерів оголошує про відкриття реєстрації на University Startup World Cup 2024. Це можливість презентувати стартап на міжнародній арені та позмагатись за звання найкращого університетського проєкту у світі.

Конкурс об’єднає студентські команди з різних країн, а переможець отримає грошовий приз на розвиток своєї розробки.

Проєкт має бути в одній із категорій:

• GREEN – робимо нашу планету і суспільство стійкішими та екологічно чистішими;
  • SOCIAL – рішення, які допомагають людям на місцевому та глобальному рівнях;
  • DIGITAL – усе від програмного забезпечення до фінансових послуг і нових платформ;
  • PRODUCT – пристрій/прототип, який покращує функціональність або допомагає клієнтам;
  • HEALTH – оптимізація індустрії охорони здоров’я, збереження життя та здоров’я.

Критерії відбору: долучитися до конкурсу можуть команди із двох співзасновників, один з яких пов’язаний з університетом. Проєкт повинен мати потенціал впливу на світ і бути презентований англійською мовою.

Для участі потрібно заповнити заявку на сайті організаторів до 23 червня 2024 року.

Визначення фіналіста відбудеться 25 червня, а фінал – у жовтні в Данії для early stage стартапів та в листопаді в Китаї для growth stage стартапів.