Гімназисти Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» та учні школи № 10 міста Вроцлава взяли участь у проєкті «Разом в майбутнє».
Учні мали можливість заприятелювати один з одним, гарно провести разом час та дізнатись багато нового. Працюючи в команді, учасники проєкту не лише знайомилися з містом, дізналися багато нового про історію, культуру та визначні пам’ятки Вроцлава, а й спілкувалися з місцевими жителями, проводячи серед них опитування. Кожному запам’ятаються майстер-класи, що дали можливість здобути новий досвід і отримати багато вражень.
«Разом в майбутнє» – це проєкт, завдяки якому учні з різних країн мали можливість об’єднатись, подружитись і навчитись новому.
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-1.jpg?itok=JHfdjwCA)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-2.jpg?itok=GihdVpxZ)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-3.jpg?itok=I9c4Xaph)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-4.jpg?itok=lo22rETA)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-5.jpg?itok=NaykhPd7)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-6.jpg?itok=XLdIQ3Kl)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-7.jpg?itok=lKsOcIsX)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-8.jpg?itok=IV-Ajzau)
![учасники проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/lagmaibwroc-2019-9.jpg?itok=MeNGLU0E)