Учні IT-Step School ознайомилися з лабораторіями кафедри хімії і технології неорганічних речовин

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Демонстрація макету димової шашки

20 травня 2021 кафедру хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій відвідали учні 10 класу IT-Step School (м. Львів). Учні ознайомилися з лабораторіями кафедри та їхнім оснащенням.

Доцент Роксоляна Буклів розповіла про лабораторії неорганічної хімії, аспірант Мазур Артур продемонстрував одержання наночастинок срібла плазмохімічним методом, який розробляють на кафедрі. Завідувач кафедри Зеновій Знак розповів про розробки кафедри оборонного призначення, а саме про розроблені та прийняті на озброєння Збройних Сил України димові гранати та димові шашки. Старший викладач Роман Мних ознайомив учнів з лабораторією води, де частина школярів самостійно провела визначення окремих показників води, яку вони заздалегідь захопили із собою.

Приємно відзначити, що викладачем хімії у цій школі зараз працює магістрант кафедри Марта Пиріг.

Проведення аналізу води Демонстрація макету димової шашки