У середу, 25 липня, учасники Літньої школи «Крок до України» МІОКу відвідали Літературно-меморіальний музей Івана Франка (Дім Франка – Franko House). Рясна злива не перешкодила учасникам добратись до музею, і це було того варте.
Цікаву змістовну екскурсію домом, де жив знаменитий письменник, студентам провела наукова працівниця, завідувачка експозиційного відділу Музею Івана Франка Віола Чернієнко. У кімнаті, де розміщувалася Франкова бібліотека, студенти прочитали власні переклади своїми мовами його твору:
«Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить».
Ці рядки пролунали словенською, білоруською, іспанською, англійською, арабською та французькою мовами.
Разом зі знаннями про Івана Франка, студенти отримали багато позитивних вражень.
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/17d9.jpg?itok=63QCjACT)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d20.jpg?itok=6u5jVEB4)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d1.jpg?itok=ul9vDKlL)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d3.jpg?itok=BVGCZHsN)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d4.jpg?itok=Qm0v4COS)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d5.jpg?itok=mIMiS3yG)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d6_0.jpg?itok=UfG0dRSm)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d7.jpg?itok=DD4IgqGZ)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d8.jpg?itok=-r3MVcIr)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d9_0.jpg?itok=hTf7vsdA)
![Учасники школи «Крок до України» відвідали музей Івана Франка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/14/para/gallery/11d10.jpg?itok=j_EiZFMV)