Учасників АТО і членів їхніх сімей запрошують на курс «Стратегічний розвиток територіальних громад»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка курсів

Спільно із партнерами та в межах проєкту «Норвегія – Україна» в Національному університеті «Львівська політехніка» розробили спеціальну безкоштовну програму для учасників АТО, членів їхніх сімей та військовослужбовців, які хочуть стати державними службовцями або службовцями органів місцевого самоврядування, – «Стратегічний розвиток територіальних громад».

Програма курсу

• Стратегії розвитку громади
  • Правове забезпечення розвитку громад
  • Технології розробки територіальних програм та проєктів
  • Управління ресурсами місцевих громад
  • Соціальні виміри роботи в громаді
  • Діджиталізація публічного управління
  • Ділова англійська мова

В межах курсу буде багато інноваційного, зокрема використання сучасних технологій і стартапів для розвитку територій та громад, використання космічної інформації, коптерів, систем оповіщення, безпеки й мобільності, розумних стоянок та управлінських ІТ-продуктів. Заплановано багато зустрічей та взаємодій із кращими практиками від Світового форуму розумних міст, асоціації міст України, асоціації малих міст України.

Також паралельно відбувається набір на вже традиційну, також безкоштовну програму для стартаперів та мейкерів з числа учасників АТО та членів їхніх сімей – «Технології розробки стартапів».

Початок навчання – 14 вересня 2021 року, тривалість – 3 місяці.