У Золочівському коледжі Львівської політехніки відсвяткували Міжнародний день студента

Золочівський коледж Львівської політехніки
концерт

17 листопада Відокремлений структурний підрозділ Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» відзначав Міжнародний день студента. Святкування відбувалося у районному Народному домі ім. І. Білозіра.

На жаль, цього року святкування збіглося з трагічною сторінкою в історії всієї Європи, тому присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто втратив найдорожче – своє життя.

За традицією коледжу цей день святкували у формі студентського КВК. Художнім керівником дійства був викладач історії А.А. Козюра. У грі взяли участь 4 команди: «Однаково різні», «Самі в шоці», «Село і люди», «Comedy students». Першою стала команда економістів «Самі в шоці», керівник – викладач англійської мови Т.М. Гринник. Переможцям було вручено квитки на концерт Сергія Притули та «Вар’яти шоу».

Усі команди отримали солодкі призи і продовжили святкування на студентській дискотеці.

концерт концерт концерт концерт концерт