У Винниках планують реалізувати мистецький проєкт, розроблений під кураторством доцента ІБІС

Винниківська міська рада
Автори проєкту

У Винниках планують реалізувати амбітний мистецький проєкт пішохідного мостика як оглядово-прогулянкової зони, комфортної зони для пішоходів та окраси міста. Проєкт – частина цілісного задуму створення нової мистецької локації методом добудови і надбудови Культурного центру «Дозвілля».

Проєкт галереї сучасного мистецтва – задум винниківських митців Софії Огоновської і Лева Левківа, архітектором проєкту став винниківчанин Тарас Притула під кураторством кандидата технічних наук, доцента кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка», винниківчанина Ігоря Кархута.

Нова локація провадитиме культурно-просвітницьку діяльність і поширюватиме цінності сучасного світу.

Проєкт пішохідного мостика Проєкт пішохідного мостика Проєкт пішохідного мостика