У Центрі правових досліджень ґендерної рівності відбувся вебінар щодо наукової діяльності правників

Центр правових досліджень ґендерної рівності Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

У форматі онлайн у Центрі правових досліджень ґендерної рівності Національного університету «Львівська політехніка» відбувся вебінар «Наукова робота як шлях до професіоналізму: уроки правильного нетворкінгу!».

Обговорювали важливість і цінність наукової діяльності для правників, а також питання, пов’язані з публічними виступами. З’ясували зміст і обсяг поняття «нетворкінг», дізнались про Сьюзан Кейн та її знамениту промову «Сила інтровертів». Акцентували увагу на науковому стилі мовлення, наукових публікаціях, відмінності між науковою статтею й тезами доповідей на конференціях.

Учасники вебінару ділились своїм досвідом публічних виступів, написанням наукових тез, статей.

Спікеркою заходу була керівниця Центру правових досліджень ґендерної рівності Інституту права, психології та інноваційної освіти, к.ю.н, доцентка Ірина Андрусяк.