У Технологічному коледжі Університету відбулась оперативна нарада Ради директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Львівщини

Технологічний коледж Львівської політехніки

27 вересня 2017 року в приміщення Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася оперативна нарада Ради директорів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівщини.

На нараді було розглянуто такі питання.

1. Інформація представника центру зовнішнього незалежного оцінювання щодо проведення ЗНО з української мови у 2018 році.
  2. Перспективи і виклики в діяльності ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації у зв'язку з прийняттям Закону України «Про освіту».
  3. Про участь у робочій групі з написання Закону України «Про фахову передвищу освіту».
  4. Про роботу Асоціації педагогічних працівників вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.
  5. Про участь коледжів і технікумів Львівщини у ІХ Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» 24–26 жовтня 2017 року.

Доповідачем із третього питання був М.Г. Брегін, заступник голови Ради директорів, директор Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка».