У Техніко-економічному коледжі Львівської політехніки відбувся онлайн-захист курсових проектів

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

Виконання курсового проекту – одна з важливих форм індивідуальної та науково-дослідної роботи студента. Курсовий проект покликаний зорганізувати на якісно вищий рівень індивідуальну пошукову роботу студента, впорядкувати саму методику такого дослідження. Це допоможе здобувачеві опрацювати усі актуальні аспекти вибраної ним проблематики, розглянути не тільки її теоретичну базу, але й окреслити прикладне застосування власної роботи.

3 травня в онлайн-режимі на платформі Google Workspace for Education (G Meet) відбувся комісійний захист курсових проектів з дисципліни «Облік за видами економічної діяльності» студентами четвертого курсу бакалаврського рівня Техніко-економічного фахового коледжу Львівської політехніки за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». В ході захисту майбутні бакалаври продемонстрували ґрунтовні знання чинного законодавства і стандартів обліку, розуміння особливостей функціонування підприємств різних видів діяльності та їхнього ринкового позиціонування.