У Техніко-економічному коледжі Університету відбулось перше у цьому навчальному році засідання Клубу книголюбів

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із засідання клубу

У приміщенні бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось перше у 2024–2025 навчальному році засідання Клубу книголюбів, членами якого також стали студенти перших курсів.

Під час зустрічі книголюби поділились враженнями про прочитані влітку книги, а також запропонували для обговорення найцікавіші твори.

Чотири години пролетіли як одна мить. Залишились приємні враження від спілкування з однодумцями. І найголовніше – обговорили перелік книг, які читатимуть осінніми вечорами до наступної зустрічі.

Фото із засідання клубу Фото із засідання клубу Фото із засідання клубу