У Tech StartUp School відбулася зустріч з експертом у сфері штучного інтелекту й аналізу даних із Канади

Tech StartUp School Львівської політехніки
Олександр Романко читає лекцію

Просто про складні речі – саме так можна описати нещодавню зустріч, яка відбулась в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» з Олександром Романком, одним із найкращих експертів у сфері штучного інтелекту й аналізу даних.

Олександр Романко є професором Університету Торонто і старшим науковим співробітником компанії IBM Canada, почесним директором програми Master of Business and Management in Artificial Intelligence and Data Analytics у Київській школі економіки.

Що це таке штучний інтелект, які є міфи про можливості його застосування та які зміни на нас чекають у майбутньому з його розвитком? Що таке Big Data і як їх аналізувати? Яка користь може бути від цих речей? Про ці складні питання у невимушеній дружній атмосфері розповів Олександр Романко.

Зустріч відбулась в межах партнерства з Tech Business School.