У Tech StartUp School Університету відбулася стартап-презентація проєктів учасників АТО – Veterano Прорив 2021

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до Veterano Прорив 2021

У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» відбулася стартап-презентація проєктів учасників АТО – Veterano Прорив 2021, організована спільно з громадським об’єднання «Нове суспільство України» та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

9 команд пітчили проєкти:

• DREAMДІМ – виготовлення каркасно-модульних будинків;
  • PRIOL – виготовлення печаток, кліше і штампів;
  • Paintball club «FoX tactical» – пейнтбольний клуб;
  • Tarilka.org – створення банку харчових продуктів для соціально незахищених верств населення;
  • DOMОлія – виготовлення крафтової льняної олії;
  • Workshop Factura – виготовлення ровера з дерева;
  • Мережа закладів з продажу бджільництва – крафтовий мед;
  • Безпечний будинок – проєктування безпечних систем захисту життя;
  • Перепелина ферма – створення сучасної ферми для вирощування перепілок.

Учасники отримали не тільки поради від журі, а й колосальний досвід пітчингу перед інвесторами. Частина команд одержала підтримку з розробки та створення сайтів.

Фото із Veterano Прорив 2021 Фото із Veterano Прорив 2021