У стартап-школі Університету відбулася онлайн-зустріч із представником компанії Carlsberg Group (Данія)

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
онлайн-зустріч із представником Carlsberg Group

У межах діяльності Вищої Школи Публічного Лідерства 14 лютого у Tech StartUp School Львівської політехніки відбулася перша онлайн-зустріч із керівником координації корпоративних комунікацій Carlsberg Group (Копенгаген, Данія), магістром міжнародного бізнес адміністрування Фарходом Ніязовим. Він провів лекцію на тему «Хто відповідальний за внутрішні комунікації або Як вибудувати ефективні комунікації в організації?».

Кілька найважливіших акцентів із лекції, які доводять: без комунікації неможливо ані побудувати дієву команду, ані вести продуктивно бізнес.

• Найперше, потрібно мати визначену ціль. І її можливо досягнути лише за правильної побудови комунікації.
  • Важливо розуміти також і те, що комунікація є одним із головних мотиваторів для співробітників.
  • Діалог – це основа комунікації.
  • Кожен керівник має розуміти: ніщо не об’єднує співробітників більше, як спільна діяльність і комунікація.
  • Головні виклики для керівників – це довіра серед співробітників.
  • Найбільша помилка комунікації – не визначені чітко цілі компанії.
Фарход Ніязов онлайн-зустріч онлайн-зустріч