У Tech StartUp School хочуть створити Мобільну лабораторію

За матеріалами Tech StartUp School
У Мобільній лабораторії

Проєкт Мобільної лабораторії Tech LabInno розроблений для школярів Львівщини. У ній учні зможуть ознайомитися з інноваційними технологіями, досліджувати нові технологічні процеси. У майбутньому школярів залучать до створення інноваційних проєктів.

У Мобільній лабораторії діти й підлітки зможуть працювати з основами прототипування, 3D-моделювання, фрезерування, гравіювання та використання лазерної установки, використання робототехніки та VR технологій у житті та демонстрація успішних стартапів.

Творці проєкту сформували кілька завдань, які планують реалізувати в лабораторії. Це зокрема:

• демонстрація можливостей сучасних технологій та їх ролі у сучасному світі;
  • заохочення учнів до розвитку інноваційних процесів та їх вдосконалення;
  • інформування про можливості сучасних та успішних стартапів з України, Ізраїлю;
  • показ важливості розвитку інноваційних проєктів на прикладі виставки стартапів.

Мобільна лабораторія потребує підтримки. Проголосувати за реалізацію ініціативи можна з 26 серпня по 9 вересня за посиланням.