У навчально-оздоровчому таборі Університету «Політехнік-3» триває «Школа лідерства» для студентів

За матеріалами сайту Капеланство.info
«Школа лідерства» для студентів

З ініціативи Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ з 9 по 20 серпня у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка», що у с. Коблево Миколаївської області, проходитиме «Школа лідерства» для студентів.

Супроводжує молодь у цій мандрівці студентський капелан отець-диякон Ігор Хомічак. Перед учасниками стоятиме завдання навчитися основам лідерства, роботи в команді, планування, розв’язання конфліктів тощо.

Цього року лекції «Школи лідерства» веде талановитий практикант Центру Студентського Капеланства Марія Тракало.

Щоденник Школи – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.