Нові очільники студрад: у Студмістечку Львівської політехніки відбулися вибори голів студентських рад

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

Минулого тижня у Студмістечку вирували вибори – студентська молодь, яка мешкає у гуртожитках, обирала голів студентських рад. Тобто – найактивніших студентів, які впродовж року будуть своєрідною зв’язковою ланкою між мешканцями та адміністрацією студентського містечка.

Вибори проходили за всіма правилами: з виборчими дільницями – в Студентському клубі та в актовій залі гуртожитку №15, таємно, з бюлетенями, скриньками і виборчою комісією, яка пильно стежила, щоб не було жодних порушень, а потім підраховувала голоси виборців. Загалом проголосувати прийшло понад шість сотень студентів.

– Такого масштабу вибори в Студмістечку відбувалися вперше. Приємно, що студенти справді були зацікавлені у виборі найдостойніших, бо кандидатів на головування в студрадах було досить багато, від деяких гуртожитків – по троє-п’ятеро претендентів, – розповів голова оперзагону гуртожитку №14 магістр першого курсу ІГДГ Володимир Матіїшин. – Голови студрад насправді дуже нам допомагають. Особливо це відчутно в період поселення, а також вони беруть активну участь у засіданнях комісії з профілактики правопорушень.

Подаємо імена нових голів студрад:

• Гуртожиток № 1 – Лавренюк Віктор Васильович (33,1%),
  • Гуртожиток № 3 – Дідик Роман Романович (100%),
  • Гуртожиток № 4 – Бараняк Ярослав Іванович (91%),
  • Гуртожиток № 5 – Курін Микола Анатолійович (93,8%),
  • Гуртожиток № 7 – Михаліцький Теодор Петрович (100%),
  • Гуртожиток № 8 – Бурдейна Тетяна Сергіївна (100%),
  • Гуртожиток № 9 – Крвавич Андрій Петрович (100%),
  • Гуртожиток № 10 – Войцеховський Владислав Володимирович (84,2%),
  • Гуртожиток № 11 – Дикий Назарій Володимирович (45,6%),
  • Гуртожиток № 12 – Дрепіна Світлана Сергіївна (100%),
  • Гуртожиток № 14 – Сич В’ячеслав Михайлович (89%),
  • Гуртожиток № 15 – Шиманський Роман Володимирович (100%).