У Студентському храмі на території студмістечка Університету відбудуться «Канікули без тривог»

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви запрошує дітей віком 7–14 років на Літній табір «Канікули без тривог», тема якого така бажана для кожного. У програмі – ігри, банси, перегляд мультфільму, молитва, естафети, співи, катехизації, відпочинок.

Заходи табору відбуватимуться у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а), 6–8 червня 2022 року з 11:00 до 19:00.

Табір безкоштовний! Організатори й аніматори – Волонтерський простір DoBro та учасники студентського капеланства.

Докладніше – на сайті «Капеланство.info».