У стартап-школі Університету урочисто відкрили перший на Львівщині Центр підтримки технологій та інновацій

Tech StartUp School Львівської політехніки
відкриття Центру підтримки технологій та інновацій

22 жовтня 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулося урочисте відкриття першого на Львівщині Центру підтримки технологій та інновацій (ЦПТІ) – Technology and Innovation Support Center (TISC).

Учасниками заходу були, зокрема, Наталія Чухрай, проректор з наукової роботи Львівської політехніки, Юрій Рашкевич, радник Міністра освіти і науки України, Назар Подольчак, засновник та керівник Tech StartUp School.

Під час заходу учасники висловили своє бачення значення інтелектуальної власності, патентного права та можливості Центру підтримки технологій та інновацій для допомоги винахідникам і новаторам у цій сфері.

Центр надаватиме інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності, доступ до технічної інформації, патентної, наукової і технічної баз даних, допомогу в ліцензуванні і трансфері технологій, у розробці патентів тощо.

відкриття Центру підтримки технологій та інновацій відкриття Центру підтримки технологій та інновацій відкриття Центру підтримки технологій та інновацій