Під час LvivRunDay 2018 у стартап-школі Університету розповідатимуть, чим корисний біг для здоров’я людини

Tech StartUp School Львівської політехніки
LvivRunDay 2018

LvivRunDay 2018 – це унікальний освітньо-спортивний захід у місті Лева. Це можливість не тільки пробігти 2км разом з друзями і любителями бігу у парку ім. Івана Франка, а ще – дізнатися, чим корисний біг для здоров’я людини, як почати тренуватися і отримати заряд мотивації для тренувань.

Мозок людини – унікальний орган, який постійно самооновлюється. Як показують сучасні дослідження біг та інші види спорту значною мірою сприяють цьому процесу. Чому пробіжка корисна для організму людини? Як зберегти мозок здоровим та розвивати його когнітивні здібності? Чи може біг допомогти жити довше?

Про все це йтиметься під час лекції «From 0km to Hero: від дивану до марафону», яка відбудеться 26 травня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Лектор – Олександр Скороход, кандидат біологічних наук, науковий співробітник Інституту молекулярної біології та генетики Національної академії наук України, Голова Ради молодих вчених НАНУ.