У середній загальноосвітній школі № 55 міста Львова відбулися Дні Політехніки

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу

З 22 до 26 лютого 2021 року в середній загальноосвітній школі № 55 Львівської міської ради відбулися Дні Політехніки.

Школа відома інтеграцією до своєї навчальної програми окремої технічної дисципліни – робототехніки. Додатково, для розвитку логічного мислення учнів, тут часто проводять шахові турніри. Тому цікавість до інженерії та точних наук в цьому закладі прищеплюють іще змалку. Отож, проведення уроків викладачами Національного університету «Львівська політехніка», покликаних допомогти учням 9–11 класів у їхньому майбутньому професійному виборі, природно вплелося у концепцію педагогічного колективу школи – всебічного і гармонійного розвитку дитини в сучасному світі.

Учасники проєкту розкрили учням увесь спектр основних типів професій, провели інтерактивні тренінги та бесіди. Найбільшою приємністю для викладачів були позитивні відгуки учнів про проєкт «Дні Політехніки в школі», а також запрошення нашого університету до поглиблення співпраці.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу