У Ресурсному центрі Львівської політехніки вийшла чергова книжка шрифтом Брайля для дітей із вадами зору

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
Книги шрифтом Брайля, виготовлені у Ресурсному центрі Університету

У Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» вийшла п’ята книга шрифтом Брайля письменниці Лесі Кічури – збірка казок «Час різдвяного дива».

Казкарка розповіла, що роботу над книгою розпочали лише всередині грудня, і ось уже в січні завдяки Оксані Потимко, Катерині Івашутіній та решті членів команди збірка вирушить до своїх читачів.

Казки для діток безкоштовно отримають дві онлайн-бібліотеки, які обслуговують незрячих, адресно незрячі дітки з усіх регіонів України (Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Кропивницький та інші), спеціальні школи для дітей з вадами зору (Харків, Кам’янець-Подільський, Одеса, Київ, Львів, Світловодськ, Клевань, Мукачево, Самгородок, Черкаси та інші).

Цей книжковий проєкт вдалося зреалізувати завдяки підтримці компанії Cargill, яка вже не вперше стає меценатом видавничих задумів у Ресурсному центрі Львівської політехніки.

Докладніше – на сайті «Гал-інфо».