У Ресурсному центрі Львівської політехніки відбулася зустріч учасників проєкту GoodPharma

Проєкт GoodPharma
Фото із зустрічі

Команда проєкту GoodPharma провела активну зустріч у Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».

Центр є осередком інклюзивної освіти та інклюзивної культури осіб з глибокою аномалією зору, який надає консультативну, методичну, технічну, дидактичну, корекційну та інші види практичної допомоги. Діяльність Центру охоплює всі регіони України.

Запланували круглі столи з учасниками фармацевтичного бізнесу, щоб навчати аптеки особливостям роботи з незрячими відвідувачами.

Проєкт GoodPharma «Хороші рішення для прогалин у фармації: відповідно до європейських пріоритетів» реалізує команда фахівців кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій, кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту та Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Львівської політехніки.