У рейтингу загальноосвітніх шкіл Львова 2023 року Академічна гімназія при Університеті – на другому місці

За матеріалами порталу Освіта.ua
Академічна гімназія

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» уклав рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів Львова, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками національного мультипредметного тесту 2023 року.

Як вихідні дані для укладання рейтингу було використано результати НМТ, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту, отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Перше місце серед шкіл Львова (а також України загалом) посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» – на другому місці серед загальноосвітніх навчальних закладів міста і на 14-му – в Україні.

Топ-5 рейтингу шкіл міста Львова

1. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (рейтинговий бал – 157.5, бал НМТ – 182.3);
  2. Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» (149.8, 174.1);
  3. Львівська гімназія «Євшан» (149.4, 174.4);
  4. Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка (148.5, 173.6);
  5. Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міськради (144.5, 168.4).

Докладніше – на порталі Освіта.ua.

Інфографіка Інфографіка