У зимовому рейтингу Webometrics 2016 року Львівська політехніка – дев’ята серед українських вишів

За матеріалами сайту «Ranking Web of Universities»
Герб Львівської політехніки

Лабораторія Cybermetrics Іспанської Національної дослідницької ради (CSIC) опублікувала новий рейтинг Webometrics 2016 року.

Серед 292 українських університетів трійка лідерів така: Київський національний університет імені Тараса Шевченка – на першому місці, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» – на другому, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна – третій.

Національний університет «Львівська політехніка» серед українських вищих навчальних закладів посідає 9 місце (2231 у світі).

Національний
рейтинг
Світовий
рейтинг

Київський національний університет ім.Шевченка

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

Сумський державний університет

2071

Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут

Національний авіаційний університет

Львівський національний університет Івана Франка

Національний університет «Львівська політехніка»

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Webometrics ranking of world’s universities (Вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найавторитетніших рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг орієнтований на оцінку академічної присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій ВНЗ на світовий науковий прогрес, популярність веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.

Рейтинг ВНЗ України на офіційному сайті Вебометрікс