У рамках проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція «Основи структури капіталу та корпоративного управління»

Організатори заходу
Чарльз К. Вайтхед

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти стартував проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

24 листопада 2022 року в межах проєкту відбудеться лекція «Основи структури капіталу та корпоративного управління». Спікер – Чарльз К. Вайтхед, професор бізнес-права Корнельської юридичної школи та директор-засновник програми права, технологій і підприємництва в Корнельському технічному університеті (штат Нью-Йорк, США).

Ця лекція буде зосереджена на тому, як здійснюється управління бізнесом світового рівня в США, зокрема на фідуціарних обов’язках, яким підпорядковуються ради директорів і посадові особи, та взаємозв’язку між корпоративним управлінням і структурою капіталу компанії.

Початок заходу о 16:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекцій, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.