У рамках проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція «Наноматеріали для накопичення електроенергії»

Організатори заходу
Юрій Гогоці

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти стартував проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

30 листопада 2022 року в межах проєкту відбудеться лекція «Наноматеріали для накопичення електроенергії». Спікер – Юрій Гогоці, український та американський науковець у галузі хімії, матеріалознавства і нанотехнологій, професор матеріалознавства, заслужений професор Університету Дрекселя, директор Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя.

Наноматеріали забезпечують значно покращений іонний транспорт та електронну провідність порівняно зі звичайними матеріалами акумуляторів і суперконденсаторів. Вони пропонують можливості для проєктування високоенергетичних, високопотужних накопичувачів електричної енергії.

Початок заходу о 15:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекцій, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.