У рамках проєкту UGF відбудеться лекція How economic activities differ: international trade as a source of underdevelopment

Організатори заходу
Фрагмент афіші лекції

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

8 грудня 2022 року в межах проєкту відбудеться лекція на тему How economic activities differ: international trade as a source of underdevelopment. Спікер – норвезький економіст і дослідник економічної історії, професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії, почесний професор Інституту інновацій та суспільних цілей Університетського коледжу Лондона Ерік Райнерт.

Початок заходу о 17:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.