У рамках проєкту EUSTS відбулась серія заходів із медіаграмотності «Правда про ЄС»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із заходу

Упродовж квітня-травня 2024 року в рамках виконання проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбулась серія заходів із медіаграмотності «Правда про ЄС». Мета – формування стійкого медіаграмотного суспільства, здатного виявляти неправдиву інформацію, зокрема у темі євроінтеграції України.

Під час заходу учасники ознайомилися з основними формами поширення дезінформації, дізнались про основні механізми протидії неправдивій інформації, проаналізували актуальні приклади фейкових новин, що мають своєю метою дискредитацію Європейського Союзу та євроінтеграційного поступу України. Особливе зацікавлення викликала тема про можливі інструменти і джерела спростування неправдивої інформації. Учасники тренінгу також спробували практично «розвіяти» один із фейків, пов’язаних з інтеграцією України до ЄС.

Загалом до заходу долучилось понад 100 учасників – студентів освітніх програм «Менеджмент» і «Кібербезпека» з Національного університету «Львівська політехніка».

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу