У рамках проєкту EuApp на кафедрі історії, музеєзнавства та культурної спадщини відбулася студентська конференція

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Фото з конференції

У День Європи, 9 травня 2024 року, на кафедрі історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» було проведено студентську науково-практичну конференцію «Теоретичні моделі європейської інтеграції. Особливості євроінтеграційних процесів в Україні».

Метою заходу було обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються формування розуміння сутності інтеграційних процесів у Європі, особливостей, організаційно-правових засад Європейського Союзу, особливостей євроінтеграційної політики України в цій сфері.

Конференція проходила в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European integration of Ukraine – Historical aspects («Європейська інтеграція України – історичні аспекти», EuApp).

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції