У рамках проєкту E-Marketing викладачі кафедри маркетингу і логістики організовують День Землі 2023

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Щороку в другій половині квітня світова спільнота відзначає День Землі, в рамках якого відбуваються заходи, щоб спонукати людство бути більш дбайливим та уважнішим до вразливого довкілля планети Земля. З метою обговорення актуальних проблем свідомого споживання, циркулярної економіки, ресурсоефективності й кращих європейських практик їхнього розв’язання викладачі кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки організовують День Землі 2023.

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проєкту «Поширення практик ЄС через Е-маркетинг, свідоме споживання, циркулярну економіку, ефективність використання ресурсів» (E-Marketing) напряму Jean Monnet програми Erasmus+.

Відкритий захід до Дня Землі 2023 у форматі світового кафе відбудеться 24 квітня 2023 року на платформі Zoom.

Початок о 16:00.

Проєкт програми заходів – у доданому файлі.