У рамках програми «Гостьовий лектор» професор зі Словаччини прочитав лекції для студентів кафедри ЕКМ

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

15–19 травня 2023 року на кафедрі економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки відбулись відкриті лекції у дистанційній формі професора Ігоря Брітченка, д.е.н., професора Університету менеджменту безпеки в Кошицях (Словаччина), для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Територіальний маркетинг». Лекції були присвячені європейській практиці підтримки розвитку територій.

За результатами реалізації програми «Гостьовий лектор» студенти кафедри ЕКМ поглибили та здобули нові знання щодо:

• використання інструментів горизонтальної і секторальної політики Європейського Союзу;
  • пріоритетних напрямів реалізації регіональної політики ЄС;
  • Стратегії ЄС щодо Дунайського регіону та ролі Словаччини;
  • транскордонної співпраці Словаччини та України;
  • практики здійснення територіальної реформи у Словаччині.

Захід відбувся з ініціативи Максима Безпарточного – д.е.н., професора, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції